Rental Mobil Malang di NAYFA Trans

By | 01/05/2017

Rental Mobil Malang di NAYFA Trans Reikia ratus savo kitą kelionę? Išsinuomoti automobilį gali suteikti jums laisvę ir lankstumą, kai jūs keliaujate, o kai kuriose pasaulio dalyse tai vienintelis įmanomas būdas gauti aplink. Bet Automobilių nuoma pat galite pridėti komplikacijų Jūsų kelionės – tarsi bando rasti geriausią pasiūlymą arba rūšiavimas tiksliai kurias draudimo variantų jums reikia. Skaitykite mūsų praktinių patarimų taupyti pinigus, suprasti savo nuomos sutartį ir išvengti problemų, susijusių su savo automobilių nuoma. kruopščiai galvoti apie kokios transporto priemonės jums reikia. Jei keliaujate su vaikais, ar su pavara daug, galbūt norėsite didelis sedanas ar visureigis. Jei tiesiog nori sutaupyti pinigus nuomos kainos ir dujų, jūs norite pasilikti mažiausią turimą modelį.

Bet dydis nėra vienintelis veiksnys. Ieškote kažko ekologiška? Daugelis automobilių nuomos bendrovės dabar siūlo hibridinius automobilius. Negalima vairuoti lazdas pamainą? Būtinai rezervuoti automobilį su automatine pavarų dėže. (Daugelyje šalių, mechanine pavarų dėže yra norma – taigi skaityti baudos spausdinti prieš užsakydami Sužinokite daugiau su mūsų Tarptautinė automobilių nuomos patarimai.). Be to, įsitikinkite, kad įmonė, iš kurios jūs išsinuomoti siūlantis jos priedai gali prireikti ar nori, pavyzdžiui, slidžių laikiklius, automobilių sėdynės arba GPS sistemos. Jūs rasite pagrindinių tarptautinių automobilių nuomos agentūrų visame pasaulyje – manau, Alamo, Avis, biudžetas, doleris, įmonių, Hertz, respublikinių Sixt ir ekonomiškas. Tačiau priklausomai nuo to, kur jūs keliaujate, lokaliai valdomos įmonės galėtų pasiūlyti mažesnes normas; BEFORE BOOKING, skaityti atsiliepimus būti, kad jų įmonės yra iki iš didžiųjų standartus. Rental Mobil Malang di NAYFA Trans

Visada išsirinkti. Patikrinkite pagrindinius užsakymo varikliai ir kaupiančių svetainių (pavyzdžiui, “Expedia, Priceline ir Baidarių) gauti, kas normos yra idėja, bet jūs taip pat turėtų apsilankyti automobilių nuomos kompanijų tinklalapius, taip pat – jie dažnai siūlo išskirtines nuolaidas. Norėdami sumažinti savo greitį, paklausti apie nuolaidas jokių didelių nacionalinių organizacijų, dažnų skrydžių programų ir kreditinių kortelių programas, prie kurių galite priklauso. Jie dažnai siūlo kalbama apie automobilių nuoma. (Tie, ​​siūloma per AAA gali būti labai gera.) Jei dirba bendrovė, kuri dažnai nuomoja automobilius, jie gali turėti derybų spartą. Įsitikinkite, kad patikrinti.

Prieš užsisakyti internetu, tai interneto paieškos kuponų ar skatinimo kodų įdėti į užsakymo variklio jūsų automobilio nuomos kompanija “svetainėje. Tiesiog įveskite kompanijos po “kuponas” į paieškos laukelį vardą ir jums dažnai rasti specialių skatinimo kodų, kad gali jums sutaupyti, bet nuo 5 iki 20 procentų nuo jūsų nuomos kaina. Daugiau idėjų apie sutaupyti pinigų, kai jūs išsinuomoti automobilį, pamatyti Kruizas automobilių nuomos pasiūlymai. Jei dar neturite, apsvarstyti, jungiančia jūsų automobilių nuomos kompanija lojalumo programą, kai knyga. Tai gali skirtis priklausomai nuo įmonės, bet dauguma jų yra nemokama ir suteikia jums tam tikrų privilegijų, kai įlaipinami savo transporto priemonę; Jūsų informacija bus failo iš anksto, kad būtų galima pereiti į automobilį ir eiti, o ne stovi ilgą eilutę arba užpildę dokumentus. Jūs taip pat gali būti suteikiamos specialios nuolaidos ar nemokamus atnaujinimus.